SERVICES

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zaufaj nam! Zajmiemy się fachowym doradztwem oraz przeprowadzimy cię przez cały proces, począwszy od wyszukania oferty, sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości aż do jej zakupu. Znajdziemy najlepiej dopasowane oferty do twoich potrzeb i wynegocjujemy dobrą cenę. Wiemy jak czasochłonny i stresujący może być proces zakupu własnego mieszkania. Z nami oszczędzisz czas [...]
Read More

Sprzedaż nieruchomości

Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Brakuje potencjalnych nabywców? Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie procesu sprzedaży nieruchomości. Dedykowany dla Ciebie agent zajmie się wszystkimi aspektami promocji oferty, prezentacją nieruchomości potencjalnym klientom, negocjacjami oraz przygotowaniem transakcji.

Read More

Najem i wynajem nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu na wynajem? Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Szanujemy Twój czas, dlatego z przygotowanej przez nas oferty dowiesz się, czy to na pewno nieruchomość dla Ciebie. Wynegocjujemy najlepsze warunki umowy i cenę oraz przeprowadzimy transakcję tak żebyś mógł się wprowadzić nie martwiąc się o formalności.

Read More

Zarządzanie nieruchomością

Zarządzamy również nieruchomościami w Twoim imieniu! Nie masz czasu na poszukiwanie najemców czy doglądanie mieszkania? Powierz nam je, a zadbamy o to by warunki Twojej umowy były przestrzegane oraz żebyś otrzymywał raporty dotyczące stanu swojej nieruchomości. Wyręczymy Cię na każdym etapie wynajmu: od znalezienia rzetelnego najemcy, przez zabezpieczenie transakcji po opiekę nad nieruchomością przez cały okres trwania wynajmu.

Read More

Wykończenie wnętrz i Homestaging

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz oraz usługą home stagingu. Chętnie pomożemy Państwu  w przygotowaniu mieszkania do sprzedaży czy wynajmu. Czasem nawet niewielkie zmiany są w stanie podnieść wartość i atrakcyjność nieruchomości.
Read More